namahatta.org

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

namahatta.org

Post autor: Trisama » 06 gru 2006, 13:57

Poinformowałem Kaunteyę prabhu o naszych nowych portalach i oto jego odpowiedĽ:
"Could I be so bold to ask you if someone could translate some articles that
could be of global interest for namahatta.org? Or perhaps even send some
original reports/articles/analysis directly in English?

Poland is certainly one of the most active countries in spreading KC and we
would like to hear much more than what we are hearing now. I am sure many
devotees could be interested to hear.

Did you have the chance to publish any of the articles from namahatta.org?"


Czy myslicie, że jeste?my gotowi do podjęciatakiej współpracy?

Nasze linki już tam s?..... możecie zobaczyć http://namahatta.org/nh2/ i już

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 06 gru 2006, 14:18

Tłumaczenie: (z translatora)

"Mógłby JA jest tak (więc) ?miały pytać (prosić) was jeżeli kto? mógłby tłumaczyć niektóre artykuły (przedmiot) które mogłyby jest globalnego zainteresowania dla *namahatta.org*? Albo prawdopodobnie nawet posyłaj? niektóre (pewna ilo?ć; niedużo) pierwotny (oryginał) sprawozdania /artykuły (przedmiot) /badanie bezpo?rednio w Języku angielskim? Polska jest oczywi?cie jed z najwięcej (najbardziej) aktywne państwa w rozpowszechnianiu *KC* i my chciałby słyszeć (słuchać) wiele więcej niż co my słyszymy (słuchaj?cy) teraz. JA jestem pewnne wielka ilo?ć po?więca mógłby być zainteresowany słyszeć (słuchać). Zrobił wy macie wypadek wydawać wszelki artykułów (przedmiot) od *namahatta.org*?" "

Jestem entuzjastyczny, ale to nie ja mogę tłumaczyć...

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 06 gru 2006, 14:22

Eeee no to panie powoli stajemy sie swiatowcami , jesli bys mogl to wspomnij jeszcze o radyjku http://server4.xpx.pl:9202

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 06 gru 2006, 14:26

Większo?c artykułów tam jest krótkich, fajnie jakby można było przeczytać ciekawsze. Zastanawiałem się nawet żeby płacić za takie tłumaczenia, ale to nie wiem czy jest dobra droga dla mnie. Może symbolicznie 5 zł za artykuł, w miesi?cu kilka to jakie? tam 30 zł jest, które możnaby uznać po przetłumaczeniu za tzw. dotację lub wkład w stronę? Trzeba jako? doceniać innych, żeby każdy widział ile energii wkładaj? dla nas.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 06 gru 2006, 14:28

Oradyjku można wspomnieć, jak będziemy nadawać zapętlone 24h , tak to nie ma sensu. Albo ramówka na stronie www.radiokryszna.pl w tym po angielsku.

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 06 gru 2006, 14:38

Arkadiusz pisze:Większo?c artykułów tam jest krótkich, fajnie jakby można było przeczytać ciekawsze. Zastanawiałem się nawet żeby płacić za takie tłumaczenia, ale to nie wiem czy jest dobra droga dla mnie. Może symbolicznie 5 zł za artykuł, w miesi?cu kilka to jakie? tam 30 zł jest, które możnaby uznać po przetłumaczeniu za tzw. dotację lub wkład w stronę? Trzeba jako? doceniać innych, żeby każdy widział ile energii wkładaj? dla nas.
placic za sluzbe oddania he to mi sie zaczyna podobac skoro spedzam tyle czasu przy waisznawa.pl to juz niedlugo bede mogl przestac martwic sie finansami ;)

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 07 gru 2006, 12:53

naturalbeat pisze:Eeee no to panie powoli stajemy sie swiatowcami , jesli bys mogl to wspomnij jeszcze o radyjku http://server4.xpx.pl:9202
OOOOOOOOOOOOOO zabyłem radyjko
mea kulpa
zaraz je zaanonsuje.

burak jestem :oops: :oops: :oops:

ODPOWIEDZ