Forum - dla wszystkich?

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 lis 2007, 10:12

Moje aktualne przemyslenia:

Forum publiczne - pisać mogą zarejestrowani

Forum hobbystyczne - pisać mogą zarejestrowani

Forum tematyczne - pisać mogą zarejestrowani

Forum Filozoficzne - pisać mogą zarejestrowani, którzy zostaną rozpoznani jako bhaktowie, czytać mogą wszyscy.

Polska Społeczność Waisznawa - pisać mogą zarejestrowani, którzy zostaną rozpoznani jako bhaktowie, czytać mogą wszyscy.

Mistrzowie duchowi - pisać mogą zarejestrowani, którzy zostaną rozpoznani jako bhaktowie, czytać mogą wszyscy.

Redakcja - pisać mogą zarejestrowani

Jeżeli nie będzie uwag, to tak zrobię.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

yogamaya

Post autor: yogamaya » 27 lis 2007, 16:09

Brakuje mi forum, na którym można się "wyspowiadać" Wink wyżalić, rzucić Kurmą itp. Żeby nikt nie mógł przeczytać, kto nie jest znanym nam bhaktą, tego moim zdaniem brakuje, przynajmniej mi.

Awatar użytkownika
jayanti
Posty: 22
Rejestracja: 27 gru 2006, 19:40

Post autor: jayanti » 30 gru 2007, 14:18

Gadulstwo i popisywanie się to zmora polskich forów, nie tylko tego. Na każdym po jakimś czasie pojawia się "gwiazda", które nie tyle błyszczy co ględzi, a czyni to często i długo. I zarzyna forum.
Na to zaglądam, bo chcę się dowiedzieć jak najwięcej o kulturze waisznawów, bo interesuję się nią.
Osoby, które mają jakieś wątpliwości a nie są bhaktami tylko je zaśmiecają i mieszają mi w głowie.
Jak się chcę nauczyć angielskiego /np./ to idę do kogoś, kto biegle nim włada a nie do kogoś, kto przerobił trzy lekcje i snuje rozważania o różnicy między angielszczyzną a polszczyzną.
Uważam, że Arkadiusz ma rację chcąc zaprezentować czyste nauki a nie jakiś ekumeniczny koktaij, niestrawny dla nikogo, poza paroma nawiedzonymi, żelaznymi dyskutantami.
Koncepcja, by czytanie było ogólnodostępne a pisanie dla określonego kręgu jak najbardziej słuszna.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 gru 2007, 22:20

Ktoś mnie w końcu zrozumiał i poparł:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ