opinie, sugestie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 29 lis 2006, 17:01

Przeczytalam wlasnie Uzasadnienie wyroku o zniesławienie HARE KRYSZNA przez "CIVITAS CHRISTIANA". Mysle, ze taki dokument dobrze byloby oddac w postaci oryginalnej i bez bledow. Zamiast cudzyslowow otwierajacych wystepuje litera "r", pewnie na skutek przenoszenia tekstu miedzy roznymi systemami (?). Tekst nie ma tez zadnych akapitow, ktore, podejrzewam, sa w oryginale wyroku. Wprowadzenie ich z pewnoscia uczyniloby tekst czytelniejszym.

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 30 lis 2006, 06:30

gndd pisze:Przeczytalam wlasnie Uzasadnienie wyroku o zniesławienie HARE KRYSZNA przez "CIVITAS CHRISTIANA". Mysle, ze taki dokument dobrze byloby oddac w postaci oryginalnej i bez bledow. Zamiast cudzyslowow otwierajacych wystepuje litera "r", pewnie na skutek przenoszenia tekstu miedzy roznymi systemami (?). Tekst nie ma tez zadnych akapitow, ktore, podejrzewam, sa w oryginale wyroku. Wprowadzenie ich z pewnoscia uczyniloby tekst czytelniejszym.
a czy tak jest dpbrze ?

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 30 lis 2006, 13:08

naturalbeat pisze:a czy tak jest dpbrze ?
Teraz jest nadzwyczaj przestrzennie miedzy akapitami... :wink: Jesli taki jest oryginalny wyglad dokumentu, to tak. Czy kuryswa i podkreslenia sa w oryginalnym dokumencie czy tez sa to podkreslenia redakcji? Jesli to drugie, to ja bym to gdzies zaznaczyla.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 30 lis 2006, 15:09

albert pisze:Proponuję, aby tłumaczyć wszelkie hasła np. postreply, newtopic, nazwy u?mieszek itd na język polski po pierwsze z szacunku do naszego języka, po drugie nie każdy zna i musi znać angielski :)
http://www.waisznawa.pl/phpBB2/viewtopic.php?p=281#281

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 30 lis 2006, 22:57

Ogladam wlasnie zdjecia z Woodstocku i mam sugestie, zeby moze je ponumerowac. Na Vrindzie czasami zdarzaly sie pytania czy dyskusje na temat niektorych fotek i wtedy latwo je bylo zidentyfikowac wlasnie przy pomocy numerkow.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 30 lis 2006, 23:07

Jeszcze łatwiej zidentyfikować po linku :idea:

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 30 lis 2006, 23:07

zawsze dane zdjecie mozna wrzucic na forum przz img a ponumerowanie 150 fotek to troche roboty
zwlasza ze w za chwile będ? 2 imprezy i i nowe reportaze

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 30 lis 2006, 23:14

Fapstrycznie, macie racje. Sa nawet numerki w url... Sie w takim razie wycofuje.

naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 30 lis 2006, 23:22

bo to nie jest chyba tajemnic? ze zawsze mam racje 8)

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 30 lis 2006, 23:34

naturalbeat pisze:bo to nie jest chyba tajemnic? ze zawsze mam racje 8)
No fakt. Taki czysty bhakta jest ponad 4 bledami uwarunowanej duszy.... :wink:

ODPOWIEDZ