opinie, sugestie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
naturalbeat

Post autor: naturalbeat » 30 lis 2006, 23:48

tylko zeby byc czystym trzeba pamietac do czego sluzy mydlo i woda

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 01 gru 2006, 13:07

ale niektore zdjecia troche mi nie pasuja do nastroju tej strony. np. takie zdjecie z woodstocku gdzie jakis chlopak pokazuje satanistyczny znak dlonia a obok niego stoi gosc w koszulce z pentagramem. w oczach pewnej grupy ludzi moga sie pojawiac skojarzenia SK z tego typu nastawieniami. no ale moze ja juz jestem za stary zeby takie rzeczy zrozumiec :roll:

Madhav Caran

Post autor: Madhav Caran » 01 gru 2006, 15:06

Masz rację, choć ideologia satanizmu wyrosła na gruncie chrze?cijaństwa, i to jest problem chrze?cijan, nie nasz. My sfotografowali?my i zamie?cili?my zdjęcie wyznawcy tej sekty. Kto choruje na zł? wole, powi?że (bezsensownie) nas z ich własn? sekt?, cóż zrobić. Dmuchać na zimne i usun?ć to zdjęcie? Może lepiej tak zrobić.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 01 gru 2006, 15:42

Zdjęcie z głównej zamieniłem .. ale reportaż to reportaż i niech sobie w galerii siedzi.

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 03 gru 2006, 16:48

Mam pytanie. Czy DJ widzi ilu w danym momencie jest sluchaczy, a moze nawet kto slucha?

I mam pytanio-sugestie. Czy sa plany/mozliwosci, zeby w ramach portalu byly tez blogi?

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 03 gru 2006, 16:55

Jeszcze jedno. Ruchome linki do galerii zdjec wioda zdaje sie donikad. Przynajmniej to do Jaipur. Otwiera sie co prawda jakies okienko, ale jego cel nie jest dla mnie jasny. Ja sie spodziewalam, ze jak klikne to trafie do zdjec. Ktos by mogl wyjasnic mysl za linkiem prowadzacym do niejasnego dla mnie okienka z tekstem?

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 03 gru 2006, 17:18

Cos pod rozwage. Galerie sa bardzo fajne. Przyszlo mi do glowy, ze moze niektore galerie, albo przynajmniej niektore zdjecia, mogly by miec krociutkie komentarze. Jesli cos takiego jest fajnie napisane, podnosi atrakcyjnosc, zblizajac nas niejako do sytuacji ogladanej na zdjeciu. Komentarze musialyby byc pewnie pisane przez osoby, ktore robily zdjecia, albo przynajmniej byly obecne i wiedza, co jest grane. Moj brat ma strone, na ktorej robi cos takiego - w niektorych wypadkach - i mi sie to podoba. Jesli wiec autorzy zdjec mieliby czas, ochote i pomysl na caption...

Gdyby ktos z fotografow chcial zobaczyc to tutaj jest strona mojego brata. Zrobie mu przy okazji troche reklamy... :wink:

Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 03 gru 2006, 19:06

Pewnie sie juz naprzykrzam, ale... W ruchomym okienku jest wiadomosc o nowych "Galeriach zdjec" (Jaypur etc.), podczas gdy zdjecia znajduja sie tak naprawde w "Reportazach". Zmylilo mnie.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 gru 2006, 00:10

Zdjęcia ja robiłem, postaram się co? poopisywać w wolnej chwili, blogi na stronie - też o tym my?lałem, ale nie mam koncepcji i zdania wyrobionego na ten temat.

Reportaże może lepiej jak by się nazywały fotoreportaże. Wła?nie mi się przypomniało, że mialem uporz?dkować działy paska nawigacji, nie wiem czy jutro zd?żę, ledwo pewnie na 19, żeby audycję pu?cić. Poza tym Jerry ma awarię internetu i jutro będ? mu naprawiać, ale jest jeszcze Yogamaya :) Dużo pracy w dalszym ci?gu nas czeka :) Wszelkie uwagi s? bardzo przydatne, szczególnie od życzliwych osób, zwracaj? uwagę na niedopatrzenia i pomagaj? podnosić poziom portalu.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 04 gru 2006, 09:20

Specjalnie dla gndd utworzyłem na Forum dział tematyczny: "Webmaster"
Zmiany, poprawki, błędy, sugestie, opinie...
My?lę, że z jej bystrym spojrzeniem Dział szybko się zapełni nowymi sugestiami i informacjami o błędach.
Dzięki gndd za informacje i zapraszam do Webmastera :wink:
Ten dział i temat zostawmy może na bardziej ogólne tematy.

ODPOWIEDZ