opinie, sugestie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
gndd
Posty: 457
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:24

Post autor: gndd » 04 gru 2006, 14:34

yogamaya pisze:Specjalnie dla gndd utworzyłem na Forum dział tematyczny: "Webmaster"
Wow! Widzialam ten dzial, ale nie sadzilam, ze jest dla mnie. :wink: Ok, przeniose sie tam z ewentualnymi uwagami. Dzieki.

ParamatmaDas
Posty: 619
Rejestracja: 16 maja 2012, 04:06

Re: opinie, sugestie

Post autor: ParamatmaDas » 22 wrz 2012, 20:28

Tak sie zastanawiam. Niektre rzeczy wydaja sie jakby inaczej nazwane niz jest w rzeczywstosci.
Np w dziale "Aur Weda" - tytul wskazuje na wedyjski psosb lecznia a sa wsztskie inne rzeczy. W temacie "przemyslnia na temat intonowania" wyglada na to ze przemyslania sa nie mile widziane, a bardziej cytaty.

Moze mozna by to jakos poukladac?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: opinie, sugestie

Post autor: Vaisnava-Krpa » 22 wrz 2012, 22:44

Może dam : Medycyna - Zdrowie, a w podtytule Ayurweda i inne.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: opinie, sugestie

Post autor: trigi » 23 wrz 2012, 07:56

ParamatmaDas pisze:Tak sie zastanawiam. W temacie "przemyslnia na temat intonowania" wyglada na to ze przemyslania sa nie mile widziane, a bardziej cytaty. Moze mozna by to jakos poukladac?
Bo ten dział to zadania domowe, tematy do przemyśleń - osobistych. :wink:

ParamatmaDas
Posty: 619
Rejestracja: 16 maja 2012, 04:06

Re: opinie, sugestie

Post autor: ParamatmaDas » 23 wrz 2012, 12:40

Nie chcabym wystepowac jako "wojek dobra radha":) ale wogle kilka jakby dzilow mozna by poprawic, to jest tylko przklad.

ParamatmaDas
Posty: 619
Rejestracja: 16 maja 2012, 04:06

Re: opinie, sugestie

Post autor: ParamatmaDas » 26 wrz 2012, 21:31

Np Jeszcze nie ma pozadnego dzialu pt "FILOZFIA". Jest dzial "naukowo filzficzny" ale jak wchzisz do srodka to najbizej tego jest :"Nie tylko filozfia". A to moim zdaniem za malo podkresone.

Mamy wspanila filozfie swiadomsci Kryszy. 60 tomow ponad ksiazek. A zamiast tego wklejamy artykuy z gazet itp. Nie mowie ze to zle. Tylko ze to powinien byc Dodatek.

Znaczy jak BYK:) Powinna byc FILZOFIA WEDYJSKA.lub "Swiadomsci Kryszny" a potem jako dodatek ewetunie, jako zaintresowania "nie tylko filozfia" albo "Spiski w polityce" itp sprawy spoleczne.

No ale to moja opinia. Prosze nie brac tego do siebie:)
Ogolnie religja skada sie z filozfii i religjii. Sama religii bez filozfii to sentymnt lub fanatyzm. A nasza filozfia jest genialna. Uniwersalna. Jak mowil Hridayanda Goswami, - swiaomosc Kryszny to "duchwa nauka" i mozna ja tak preztowac mysle.

Jeszcze raz sory. To moaj SUBIEKTWNA opinia.

ODPOWIEDZ