Profesjonalny serwis Waisznawa.pl

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Profesjonalny serwis Waisznawa.pl

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 maja 2007, 19:54

Ponieważ serwis się szybko rozbudowuje, już teraz trzeba myśleć o tym co będzie za rok czy dalej. Coraz więcej odwiedzin, przypadkowych jak i celowych, warto więc zainwestować w sankirtan XXI wieku. Uprofesjonalnienie serwisu po znajomości zostało wycenione na ok. 3000zł (normalnie z 5000zł lub więcej). Wlicza się w to zmiana wyglądu, rozwiązań nawigacji, lepszego silnika, licencje itp. W związku z tym mam dylemat. Ponieważ projekt ma być moją ofiarą dla Kryszny i społeczeństwa (moją próbą bhakti a nie karma yogi) a nie sposobem na zarabianie itp, jestem na rozstaju dróg*. 3000zł to sporo dla mnie na zainwestowanie teraz, gdy muszę nieustannie inwestować w inne rzeczy. Nie lubię żebrać, ale jeżeli ktoś uważa, że chce się dołożyć to może coś z tego wyjdzie. Strony, ani pracy, która zostanie wykonana, jak zaistnienie w globalnej sieci wielu materiałów pisanych i przepisywanych pd natchnieniem specjalnie dla udostępnienia ich na stronie dla wszystkich - tego nie zabiorę do grobu. To będzie dla pokoleń. Narazie nie mam dzieci, które mogłyby to kontynuować w przyszłości (nie wiadomo czy by chciały:)), więc jakby co, to moją wolą jest , aby serwis stał się własnością ISKCON, modlę się tylko, żeby jakaś umiarkowana osoba tym zarządzała. No, chyba, że w 2012r nie będzie już internetu...
Zainteresowanym mogę podać nr konta.

*Potrzebę rozbudowy widzę już teraz, jednak niekomercyjność strony, oznacza, że musiałbym na to zarobić sam. Nie sądzę, abym obecnie się na to zdecydował. Może 1000zł bym wydał.

ODPOWIEDZ