RANGI SPECJALNE - HONOROWI UŻYTKOWNICY

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

RANGI SPECJALNE - HONOROWI UŻYTKOWNICY

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 lut 2007, 10:51

My?lę o nadawaniu rangi specjalnej: Sadhu dla osób, które wiem, że wiedz? co mówi?, s? autorytetami dla wielu bhaktów, praktykuj? proces długi czas. Pozwoli to osobom niezorientowanym bardziej liczyć się ze zdaniem takiej osoby, pozwoli jej wiedzieć, że ta osoba "wie co mówi" bo ma podstawy. Niezależnie od ilo?ci napisanych postów, taka ranga mogłaby być przyznawana nawet po pierwszej napisanej wiadomo?ci.

Czy to dobry pomysł, czy może będzie to nierówne traktowanie kogo??

Z moimi propozycjami osób kwalifikuj?cych się do tego się wstrzymam dopóki nie będę znał choćby kilku opinii. Mog? być prywatne.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 27 lut 2007, 12:41

My?lę, że to bardzo dobry pomysł

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 27 lut 2007, 12:41

Postanowili?my przyznać rangę: Go?ć Specjalny Uttama Bhakti Prabhu, który teraz jest w Indii. My?lę, że to może być jaki? zacz?tek w internecie do kultury braminicznej.

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Re: RANGI SPECJALNE - HONOROWI UŻYTKOWNICY

Post autor: Rasasthali » 01 mar 2007, 15:46

Arkadiusz pisze:My?lę o nadawaniu rangi specjalnej: Sadhu dla osób, które wiem, że wiedz? co mówi?, s? autorytetami dla wielu bhaktów, praktykuj? proces długi czas. Pozwoli to osobom niezorientowanym bardziej liczyć się ze zdaniem takiej osoby, pozwoli jej wiedzieć, że ta osoba "wie co mówi" bo ma podstawy. Niezależnie od ilo?ci napisanych postów, taka ranga mogłaby być przyznawana nawet po pierwszej napisanej wiadomo?ci.

Czy to dobry pomysł, czy może będzie to nierówne traktowanie kogo??
Obawiam sie ze moze to byc nierowne traktowanie. Np to ile ktos praktykuje swiadomosc Kryszny niekoniecznie koreluje z jego wiedza czy zaawansowaniem. Jesli ktos 'wie co mowi' to wyjdzie to w dyskusji bez ustawiania hierarchii...Tak mi sie wydaje. Dlatego ten akurat pomysl mi sie nie podoba.
http://actinidia.wordpress.com/

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 mar 2007, 16:00

Tak, zauważyłem już to, jak rownież pokorę innych bhaktów. Natomiast można co? wpisywać nie wiem co, ale może co? co powie innym więcej o danej osobie. Ale widzę, że nawet nie każdy pisze z jakiego jest miasta, co ma duże znaczenie, gdyby ktos szukał kontaktu z kim? z tego miasta. Zabawa w rangi od ilo?ci postów to zabawa po prostu, i tak zawsze jest napisane ile kto napisał. Jednak jest co? takiego jak rangi specjalne i kusi jak to wykorzystać. Nie mam pomysłu jak je wykorzystać więc zostawię narazie jak jest. Jakby co to Yogamaya może komu? nadać jak?s rangę np. lider sankirtanu w 1945r :lol:

yogamaya

Post autor: yogamaya » 01 mar 2007, 18:24

Arkadiusz pisze:Jakby co to Yogamaya może komu? nadać jak?s rangę np. lider sankirtanu w 1945r :lol:
Takowe s? na życzenie od razu :lol:

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Post autor: Trisama » 02 mar 2007, 07:48

yogamaya pisze:
Arkadiusz pisze:Jakby co to Yogamaya może komu? nadać jak?s rangę np. lider sankirtanu w 1945r :lol:
Takowe s? na życzenie od razu :lol:
Mnie by najbardziej pasowała burak, ale nie wiem czy nie jest zbyt słodka...

ODPOWIEDZ