Tv Kryszna - oglądalność

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Tv Kryszna - oglądalność

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 kwie 2014, 10:46

Ktoś skopiował mój film mający 812 oglądnięć:

Korzenie Islamu - Mahomet a Kryszna i Śiwa
https://www.youtube.com/watch?v=a837uozRcdQ

dał tytuł angielski:

In MECCA is LORD SHIVA LINGAM
https://www.youtube.com/watch?v=a837uozRcdQ

i uzyskał 394 203 wyświetlenia.

Uważam to za spory sukces :)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Tv Kryszna - oglądalność

Post autor: Purnaprajna » 24 kwie 2014, 17:44

Gratuluję, Prabhu! :D Zważając jednak na to, że Sziwaita, który skopiował Twoje wideo, oprócz podania linku do Twego konta na youtube, dał mu podtytuł mówiący, że "Islam zniknie około roku 2028" odradzałbym Ci w najbliższym czasie podróże turystyczne do krajów arabskich. 394 203 rozeźlonych Arabów witających Cię na lotnisku to nie hetka-pętelka. Chyba, że wybierzesz się tam z paszportem żony, i w wiosennej maseczce ze świeżych ogórków na twarzy. ;)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tv Kryszna - oglądalność

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 kwie 2014, 20:35

Napisał mi dziś maila, ale że po angielsku to zignorowałem. Zrozumiałem tylko, że bada temat Hinduizmu w krajach arabskich.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
trigi
Posty: 2068
Rejestracja: 09 sie 2011, 13:38
Lokalizacja: UK

Re: Tv Kryszna - oglądalność

Post autor: trigi » 25 kwie 2014, 11:41

Purnaprajna pisze:394 203 rozeźlonych Arabów
Nie daj Bóg jeśli zrobili projekcje w meczetach, wszak nie każdy muslim pozwala sobie na dziecko szatanskiego kapitalizmu z USA jakim jest net. No chyba że w celach (e)misyjnych .
Można też użyczyc burkę.

ODPOWIEDZ