Problemy z ładowaniem forum i wysyłaniem postów

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Problemy z ładowaniem forum i wysyłaniem postów

Post autor: Purnaprajna » 31 mar 2014, 11:43

Od kilku dni mam problemy z ładowanie forum i wysyłaniem postów i widzę, że nie tylko ja. Forum ładuje się niezwykle wolno, a przy wysyłaniu postów, po minucie pokazuje błąd braku połączenia. Po ponownym wysłaniu postu, znowu błąd. Potem okazuje się, że posty zostały jednak wysłane i w wątku pojawiają się 2-3 identyczne teksty, jeden za drugim.

Widzę też, że i inni mają takie same problemy. Trigi wysłał 3 razy ten sam post, zakładam, że z tego samego powodu. Czy są jakieś problemy z serwerem?

PS. Wysłanie tego postu zajęło mi 2 minuty i kilkakrotnie pokazało błąd braku połącznia:

"Unable to connect

Firefox can't establish a connection to the server at forum.waisznawa.pl."

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Problemy z ładowaniem forum i wysyłaniem postów

Post autor: Vaisnava-Krpa » 01 kwie 2014, 18:49

Sprawdzę to w odpowiednim dla mnie tempie.

Przy okazji: w planie mam zrobienie strony głównej być może zupełnie od nowa. Czy są jakieś pomysły/uwagi co powinno być, czego nie ma, jaki podział na działy, itp. itd.
Czy są może osoby, które chciałby być reporterami lub mieć i pisać swoje blogi w ramach NH itp?
W planach duża automatyzacja i ułatwienie obsługi strony.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z ładowaniem forum i wysyłaniem postów

Post autor: Purnaprajna » 01 kwie 2014, 19:35

Dziękuję. Co do strony głównej, to przyznam się, że rzadko tam zaglądam. Jeśli chodzi o mój blog, to miałem wrażenie, że już dawno temu ustaliliśmy, że na potrzeby NH możesz brak stamtąd i zamieszczać tu, co tylko zechcesz, nawet już mnie o to nie pytając.

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Problemy z ładowaniem forum i wysyłaniem postów

Post autor: padmak » 02 kwie 2014, 08:48

Jak dla mnie to jedynie od paru lat brakuje mi jakiegoś linku lub "guzika" umożliwiającego przejście z forum.waisznawa.pl na stronę główną.

Przydatne to by było przy sprawdzaniu aktualnych wpisów na forum, wchodząc na nie ze strony głównej.

ODPOWIEDZ