Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: padmak » 08 mar 2014, 18:24

Adamie bardzo dobre rady.
Napiszcie prosze jak sytuacja bedzie sie rizwijac.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Purnaprajna » 08 mar 2014, 19:16

Bardzo przykro mi słyszeć o Twoich kłopotach, Vaisnava-krpo! Wiem, co musisz czuć, bo sam kiedyś doświadczyłem podobnej sytuacji zbanowania konta wraz za całą jego zawartością, na innym portalu, i to za nieswoje grzechy.

Zbanowano wtedy hurtowo wszystkich użytkowników i treści mające cokolwiek wspólnego z religiami wschodu, bez możliwości odwołania się do administracji. Dranie nawet nie pofatygowali się o przeczytanie esejów, ale zamknęli konta wszystkich ludzi piszących o duchowości wschodu, ponieważ lider Himavanti, wdał się w potyczki z administratorami portalu, i został uznany za "terrorystę".

Oficjalna informacja podająca przyczynę nieodwołalnego zbanowania mojego konta brzmiała: "Z powodu ostatnich wydarzeń na portalu", wydarzeń o których nie miałem zielonego pojęcia, i których sam nigdy nie byłem częścią. Niemniej jednak, w ich oczach stałem się nagle potencjalnym niebezpiecznym terrorystą.

Pomyślałem sobie wtedy: "A pies ich ganiał zasr**ych pseudo-intelektualistów i pseudo-humanistów!", i wkrótce mi przeszło. :lol: Doceniłem też bardzo lekcję nieprzywiązania do rezultatów działania oraz tego, że nie jestem kontrolerem. To w końcu Kryszna decyduje, jakie rezultaty przyniosą nasze starania w służbie dla Niego. My możemy zadedykować Mu jedynie nasz wysiłek.

W moim przypadku, zawartość i wkład pracy nie dorównał jednak nawet w małym stopniu tysiącu filmów wideo, co musi być dla Ciebie nie lada frustracją. Mam szczerą nadzieję, że problem ten, już wkrótce zostanie pomyślnie rozwiązany, czego szczerze Ci Prabhu życzę!

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Arjuna » 10 mar 2014, 16:35

Ale wiocha z tym kontem. Żeby to jeszcze zrobili "nie swoi" - ale Yelram? Szczęka mi opadła. Trzymam kciuki Vainsnavo! Haribol!
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Vaisnava-Krpa » 11 mar 2014, 11:08

Konto odblokowane! Hura Hura Hura!!! http://www.youtube.com/user/Arkadiusz108

Dziękuję Jankowi z Gdańska za przetłumaczenie listu do reklamacji, dziękuję chłopakom z Yelram, że się postarali!
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Purnaprajna » 11 mar 2014, 14:08

Gratuluję i bardzo się cieszę, że wszystko zakończyło się pomyślnie!

Awatar użytkownika
padmak
Posty: 730
Rejestracja: 24 lut 2009, 01:01
Lokalizacja: Birmingham/Milanówek
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: padmak » 11 mar 2014, 15:54

Moje gratulacje. :-)

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Vaisnava-Krpa » 11 mar 2014, 16:18

W zasadzie to dzięki wycofaniu roszczeń przez Yelram, bo do mnie dopiero mail przyszedł od You tube, abym podał linki o jakie chodzi.

Na przyszłość muszę przemyśleć sens tego nagrywania koncertów, raczej za pieniądze, nie na prośbę, bo co mi to dało? Nigdy nie miałem z żadnym zespołem żadnych problemów, a wręcz przeciwnie: zespoły pytały czy nagrywałem ich koncert, kiedy zamieszczę a jak zamieściłem nie cały tylko fragment, to pisały że jak mam więcej to żebym wrzucił wszystko co mam. Zespoły mi dziękowały. Te bardziej znane i te mnie znane. Aż żal mi było odpisywać że jakiegoś zespołu nie nagrywałem, gdy pytał. Ale to jest maraton i wiele rzeczy dzieje się równocześnie w Wiosce Kryszny. Nagrywam na 3 kamery i cały czas nie skończyłem wszystkiego obrabiać co nagrywałem. W zasadzie będę musiał zreformować swoje podejście do tematu. Zbyt dużo energii na to poświęcam, zespół prosi być nagrywany a potem jest problem.

Statystyki kanału:

Od początku tego roku 83 067 wyświetleń.
Styczeń 2014 - 43 594 wyświetleń.
Luty 2014 - 33 271 wyświetleń.

Sierpień 2013 - 76 001 wyświetleń
Sierpień 2012 - 99 792 wyświetleń.

Kanał Hare Kryszna subskrybuje - 977 osób

OCENY POZYTYWNE - 7 409
OCENY NEGATYWNE - 572

ULUBIONE 2 664 - (OSÓB, KTÓRE DODAŁY DO SWOJEGO PROFILU JAKO JAKO ULUBIONE)

KOMENTARZE - 2 376

UDOSTĘPNIENIA - 2 151

Oglądnięcia poprzez stronę Nama-Hatta.pl i inne, które mogły tak zrobić to tylko
– osadzony odtwarzacz (7,3%)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Arisudana
Posty: 13
Rejestracja: 23 wrz 2013, 11:29

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Arisudana » 11 mar 2014, 17:54

Gauranga! Wszystko jak widać, jest w rękach Pana Krsny! Również gratuluję :D

Awatar użytkownika
Arjuna
Posty: 46
Rejestracja: 24 lis 2006, 11:31
Lokalizacja: Chełmża

Re: Usunęli konto You tube - kanał Hare Kryszna

Post autor: Arjuna » 11 mar 2014, 21:06

uffff!!! SUPER! :D Cieszę się, że chłopaki pomogli odwinąć akcję i kanał działa. To najbardziej świadomy Kryszny kanał na YT!
.:rakhe Krsna mare ke mare Krsna rakhe ke:.

ODPOWIEDZ