Problemy z logowanieniem sie

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Problemy z logowanieniem sie

Post autor: Kula-pavana » 02 lut 2007, 18:00

Ostatnio bez przerwy mnie wylogowuje na tej stronie. Nawet jak przechodze z watka do watka. Troche jest to uciazliwe :? Czy wy tez macie takie problemy?

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 02 lut 2007, 18:05

Ostatnio zmieniali?my "skórkę" forum i przystosowywali?my j? aby była bezpieczniejsza przy rejestracji, powiedz od tego momentu, czy dalej masz ten problem, bo ja też mialem, ale juz nie mam.

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 02 lut 2007, 19:18

jak na razie to jest OK :) dzieki za wyjasnienie.

Awatar użytkownika
marisha
Posty: 25
Rejestracja: 24 lis 2006, 17:50
Lokalizacja: Sandefjord/Kalisz

Post autor: marisha » 05 lut 2007, 13:33

ja nadal musze dwa-trzy razy wpisywac login i hasło zanim mnei zaloguje :roll:

yogamaya

Post autor: yogamaya » 05 lut 2007, 14:51

Może podam sposób do?ć upierdliwy ale skuteczny na tego rodzaju problemy:
- w przegl?darce wyczy?cić prywatne dane (w Firefox jest to skrót CTRL+Shift+Del) wyczyszczone zostan? wszystkie zapamiętane hasła.
Niestety upierdliwo?ć tego sposobu polega na wklepaniu ponownie w pamięć ciasteczek haseł i loginów.
Jeżeli mamy zapamiętane hasła na 10 stronach a nie mamy ich zapisanych może się to skończyć tym, że będziemy prosić o zapomniane hasła. :lol:

Awatar użytkownika
Kula-pavana
Posty: 238
Rejestracja: 27 lis 2006, 17:46

Post autor: Kula-pavana » 06 lut 2007, 20:44

ciagle niestety mam problemy :( czasem musze logowac sie dwa razy zanim mnie rozpozna serwer

yogamaya

Post autor: yogamaya » 07 lut 2007, 12:00

Kula-pavana pisze:ciagle niestety mam problemy :( czasem musze logowac sie dwa razy zanim mnie rozpozna serwer
Zrób tak Kula :wink:
  • * W ustawieniach przegl?darki wejdĽ do Ustawień
  • * Poszukaj ustawień prywatnych
  • * Wy?wietl ciasteczka
  • * Kliknij (rozwiń +) ciastko które masz zapisane na dysku pod nazw? Waisznawa
  • * Usuń dwa ciasteczka, które nazywaj? się phpbb2mysql_data
  • * Zrestartuj przegl?darkę
SprawdĽ .... logowanie już nie powinno sprawiać problemu.

yogamaya

Post autor: yogamaya » 07 lut 2007, 13:22

W opcjach Internet Explorera wygl?da to inaczej albowiem tam można wyczy?cić ciastka globalnie co wi?że się z klepaniem haseł na każdej stronie, na której sie logujemy i mieli?my zapamiętane hasła.
polecam:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasasthali
Posty: 641
Rejestracja: 23 lis 2006, 18:58
Lokalizacja: USA

Post autor: Rasasthali » 28 lis 2007, 22:21

Mnie tez ciagle wylogowuje, tzn jak zostawie okno wlaczone i wroce po ok godzinie juz jestem wylogowana. Probowalam kasowac te ciasteczka, o ktorych mowiles Prabhu, jednak nie udalo mi sie znalezc tego ciasteczka.
http://actinidia.wordpress.com/

yogamaya

Post autor: yogamaya » 29 lis 2007, 08:04

Wylogowanie po długim czasie następuje ze względów Waszego, mojego i innych bezpieczeństwa w sieci.
Ja robię tak: jeżeli zacząłem pisać jakiś post i musiałem odejść od komputera na dłużej, to otwieram nową zakładkę i tam ponownie się loguję, następnie kończę post i jest ok ;)

ODPOWIEDZ