Tamatyka forum

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Tamatyka forum

Post autor: Purnaprajna » 24 lut 2015, 17:17

Vaisnava-Krpa pisze:Ja też poprawiam literówki, z szacunku do innych, aby im jak najlżej się czytało.
Nawet nie wyobrażasz sobie ile ja popełniam błędów, i ile razy poprawiam nawet krótki tekst (a może sobie wyobrażasz, bo jesteś adminem, i lepiej widzisz co się dzieje :) ). Czasami poprawiam błędy i wprowadzam zmiany we wpisie podczas całej godziny po wysłaniu, kiedy dostępny jest mi jeszcze przycisk "Edytuj". A i to jest często za krótkim dla mnie czasem. Dwadzieścia pięć lat braku kontaktu z żywym językiem polskim robi jednak swoje.

Tak więc nie ma lekko, nawet dla tych bez dysgrafii. W końcu próbujemy służyć ludziom dzieląc się z nimi świadomością Kryszny w jak najbardziej zrozumiały i przystępny sposób. Lepsza jakość takiej publicznej służby zawsze wymaga większego wysiłku, co wiąże się z przestrzeganiem pewnych ogólnie przyjętych standardów i norm dotyczących języka i komunikacji międzyludzkiej. To też jest Kryszna.

W momencie, kiedy regularnie "robimy nauczanie", ale z jakiś względów nie możemy przestrzegać tych standardów, co w naturalny sposób może zaniepokoić czytelników, to wypadałoby chociaż ich przeprosić i wyjaśnić powód, a nie tylko pokazać im środkowy palec, stwierdzając cynicznie, że analfabeci też byli czystymi bhaktami. Pełniąc tą służbę oddania staramy się, aby zarówno nastrój, forma, jak i treść była najwyższej jakości, na jaką jest nas w tej chwili stać, niezależnie od stopnia naszych indywidualnych niedostatków i wad, od których przecież nikt z nas nie jest wolny.

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Re: Tamatyka forum

Post autor: drzewo » 24 lut 2015, 18:27

temat dotyzy jednak tematyki forum I tego is trzmajmy.

powiedzmy ze w jakims kosciele ksidz na kazdym kazaniu modi o polityce. wierni przestaja przychodzic na msze. mija 2 lata I zaczna sie nowe rozdanie. snow jest o bogu I pozukiwaniu kontaktu z nim.wczesniej byla dyskusja dotyczaca tematyki mszy.systemowego rozwwiazania.

nagle sir zaczna mowic ze szeregowy wierny puscil baka.:-) to tea wazny temat, ale jest roznica miedzy wada jednej osoby ( ktora mozna sprobowc zrozumiec, more ma zaladek zepsuty) a ogolnym temte'm o gym jak msza -tu temtyka forum ma wygladac. czemu nstapilo ozywienie I co zrobic by szlo dalej w gym kiernku. inaczej to wyglada jak zaslona dymna by nie robic postepu w temacie wlasciwym. w gym przpadku-tematyki forum.

b.
co do miodka co innego mialm na mysli. jako zapalony mysliwy mogby nie byc mile widziny na imprezie DLA wegetajan. a jako NP ktos kto bije zone na spotkaniu poswiecny,m tematowi przemocy. ladne pisanie to tylko jeden spekt.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Tamatyka forum

Post autor: Purnaprajna » 24 lut 2015, 18:38

drzewo pisze:ladne pisanie to tylko jeden spekt.
A tamatyka to drugi insekt. Ciekawe tylko, czy ze skrzydełkami?! :D

PS. Nadal czekam na Twoją odpowiedź odnośnie wtyczki do sprawdzania pisowni. Z każdym brakiem odpowiedzi, coraz bardziej czuję się przez Ciebie niekochanym i odrzuconym...

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Tamatyka forum

Post autor: Purnaprajna » 24 lut 2015, 19:06

drzewo pisze: inaczej to wyglada jak zaslona dymna by nie robic postepu w temacie wlasciwym. w gym przpadku-tematyki forum.
A może problem leży w tym, że "odgrzałeś" wątek sprzed dwóch lat, którego kontekstu w ogóle nie znasz, i nie wiesz, że jest on już nieaktualny? Od tamtego czasu nastąpiły pozytywne zmiany, i moim skromnym zdaniem nie ma żadnej potrzeby, aby dalej ciągnąć ten temat i "rozdrapywać strupa".
Ostatnio zmieniony 24 lut 2015, 19:11 przez Purnaprajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Tamatyka forum

Post autor: Vaisnava-Krpa » 24 lut 2015, 19:11

Niedawno Drzewo podkreślał zasługę że to lewicowy rząd coś tam zrobił, a ponieważ na forum było więcej "prawicowo" czy po prostu nie po myśli lewicowej to wolałby aby tego nie było, taka prawda.

Na całym świecie widzimy propagandę demonicznych ateistów aby religia była w kościołach a na zewnątrz władzę sprawowali ateiści, a nawet ingerują w to co jest w kościołach mówione.

A tym czasem Kryszna tak nie chce:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Re: Tamatyka forum

Post autor: drzewo » 24 lut 2015, 20:21

talk ale mi chodzilo nie o emocje ale o chlodne ocene. tematem jest tematykaforum.

znam kontekst. co wiecej nie ma przypadku w ozywieniu teraz forum. przypadek -to wtedy gdy ktosnie znadanych- to mysli ze hitrel atakowal przypadkowo.nie. znamy przyczyny I mozemy przewidziec co bedzie dalej.

na inne tematy odpowiem w innych dzialach jesli wam to nie przeszkadza?

Awatar użytkownika
Mathura
Posty: 994
Rejestracja: 15 cze 2007, 12:02
Lokalizacja: Sławno

Re: Tamatyka forum

Post autor: Mathura » 25 lut 2015, 15:55

Mi nie przeszkadza.

ODPOWIEDZ