Dlaczego kobiety milczą skoro stanowią większość...

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Dlaczego kobiety milczą skoro stanowią większość...

Post autor: Vaisnava-Krpa » 10 lut 2012, 19:58

Obrazek

Odnośnie wątku, "Dlaczego mataji milczą", zapoczątkowanego przez Arletę, który przez to, że zszedł z tematu z powodu awanturniczego użytkownika i wylądował w brudach, ciekawa statystyka z facebooka odnośnie kliknięć "lubię to". Co ciekawe, chyba większość kliknięć a na pewno dużo to osoby w ogóle mi nieznane. Tak więc czytają nas inni:)

Na facebooku można znaleźć wpisując: NAMA-HATTA.PL - PORTAL SPOŁECZNOŚCI HARE KRYSZNA

lub adres: http://www.facebook.com/pages/NAMA-HATT ... 54?sk=wall
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego kobiety milczą skoro stanowią większość...

Post autor: Purnaprajna » 11 lut 2012, 13:12

Link prowadzi do mojego konta na Facebooku, a hasło NAMA-HATTA.PL - PORTAL SPOŁECZNOŚCI HARE KRYSZNA i jemu podobne przynoszą 0 wyniku.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Dlaczego kobiety milczą skoro stanowią większość...

Post autor: Vaisnava-Krpa » 11 lut 2012, 13:33

Zmieniłem coś w ustawieniach, dziwne, bo była ustawiona niewidoczność na Polskę, spróbuj teraz.

http://www.facebook.com/pages/NAMA-HATT ... 8549123054
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Dlaczego kobiety milczą skoro stanowią większość...

Post autor: Purnaprajna » 11 lut 2012, 14:39

Teraz działa. Dziękuję. Otrzymujesz "Like". ;)

ODPOWIEDZ