Podziękowania dla Arkadiusza

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Podziękowania dla Arkadiusza

Post autor: Purnaprajna » 05 sie 2010, 14:37

Arkadiusz pisze:
(Niestety nie mogłem już edytować swojego postu i dodać tego akapitu. Arku, czy mógłbyś może przedłużyć czas edycji postu w opcjach forum?)
Ustawiłem na 60 minut.

Nowa wersja forum ma teraz taką opcję, że jak ktoś wpisze w profilu swoją datę urodzenia to będzie ona wyświetlana poniżej tematów forum. Można korzystać jak ktoś chce.
Dzięki Ci za to Arku, a przede wszystkim chciałbym Ci podziękować za nową wersję forum. Wiem, że poświęciłeś na to dużą ilość energii i czasu, i nie było to łatwe od strony technicznej. Należy Ci się za to nasza wdzięczność. Osobiście, podoba mi się nowe forum, a przede wszystkim to, że wszystko działa jak należy, czego nie można było powiedzieć o ostatniej wersji forum, szczególnie w jej ostatniej fazie egzystencji.

Jeszcze raz dziękuję i serdecznie pozdrawiam,

Twój Purna

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Arkadiusza

Post autor: Green_lake » 06 sie 2010, 19:41

A mi się nowe forum zupełnie niepodoba. Tamto było lepsze poza tym zawsze na stronie głównej można było zobaczyć czy ktoś coś nowego nie napisał
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Arkadiusza

Post autor: Purnaprajna » 06 sie 2010, 19:49

Poprzednie forum sypało się technicznie i musiało zostać ulepszone. Jeżeli chcesz zobaczyć nowe posty, to wejdź na główną stronę forum i kliknij "Zobacz nieprzeczytane posty" w prawym górnym rogu. To znacznie lepsza metoda niż ograniczony podgląd na głównym portalu.

Awatar użytkownika
Green_lake
Posty: 396
Rejestracja: 30 kwie 2007, 17:25
Lokalizacja: z jeziora, z zielonego jeziora
Kontakt:

Re: Podziękowania dla Arkadiusza

Post autor: Green_lake » 08 sie 2010, 08:46

Absolutnie sie nie zgadzam. Tamto forum było bardziej przejrzyste a w tym nie moge sie odnaleźć
[i]"Jedyną stałą rzeczą jest zmiana"[/i]

ODPOWIEDZ