TRANSMITOWANIE WYKŁADÓW Trivikrama Maharaja

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
ekangi72
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2008, 22:25
Lokalizacja: polska

TRANSMITOWANIE WYKŁADÓW Trivikrama Maharaja

Post autor: ekangi72 » 10 sty 2010, 23:37

Hare Krsna!
Proszę, przyjmijcie moje pokorne pokłony!
Wszelka chwała Śrila Prabhupadzie!
Wszelka chwała Guru i Gaurandze!

Może ten wątek był wcześniej już przez kogoś poruszany, więc z góry przeproszam za powielenie pytania, sugesti. W mijającym tygodniu mogliśmy (dzięki informacji Arkadiusza- za co bardzo Prabhu dziękuję) uczestniczyć w wykładach porannych i wieczornych Trivikrama Maharaja, jak również wziąść udział wirtualnie w VYAsa Pujy Maharaja. Dla mnie i mojego męża było to wspaniałe doświadczenie! Nie jesteśmy uczniami Maharaja, ale o towarzystwo Swamich jak i starszych wielbicieli ubiegamy się z racji otrzymania nektarów, inspiracji. To co otrzymaliśmy w tym tygodniu- było przypomnieniem sobie czasów, gdy mieszkaliśmy w Świątyni i codziennie mięliśmy towarzystwo waisnawów, smak i ten niesamowity nastrój, którego dzisiaj nam brakuje.... Wykłady jakie dał Maharaj dały nam inspirację, przemyslenia i postanowienia.
Jestem OGROMNIE wdzięczna bhakcie Arkadiuszowi za wskazanie linka aby wysłuchac na żywo wykładów Maharaja!!! Dziękuję Prabhu!!!
Mój post jest również pytaniem, sugestią, ewentualnie propozycją:
wiem że we wtorki możemy uczestniczyć w wieczornym czytaniu Bhagavat Gity przez Trisamę Prabhu i wziąść udział w dyskusji na czacie. czy w inne dni, wieczorami bądź w godzinach porannych nie można by było zorganizować wykładów dla sluchaczy wirtualnych? Może są, tylko ja nie wiem o nich. Jest tylu starszych wielbicieli którzy mogli by nas nauczać wirtualnie, dzielić się nektarami...
Mieszkam w małym miasteczku, jest nas tutaj nie wielu, ograniczenia, uwarukowania nie pozwalają na żywe uczestnictwo w wielkich wydarzeniach. Świątynia Warszawska transmitując wykłądy podarowała nam ogromny prezent- dała nam towarzystwo Maharaja i wielbicieli. Za co chylę czoła do ich stóp.
Transmitowanie na żywo wykładów, uroczystości dało by wszystkim bhaktom którzy nie mogą być obecni- smak i możliwość uczestniczenia w wydarzeniu z miejsca w którym się znajdują.
dziękuję i kłaniam się
wasza sługa Ekangi Radha dd

Madana
Posty: 10
Rejestracja: 14 sty 2009, 07:48

Post autor: Madana » 11 sty 2010, 08:30

Od dawna codziennie można słuchać na żywo wykładów porannych i niedzielnych ze świątyni. Wszystko zależy od tego, czy ktoś w świątyni włączy nagłośnienie lub nie wyrwie jakiejś wtyczki z gniazdka. W zależności więc kiedy ktoś uruchomi sprzęt w świątyni wtedy można już słuchać. Praktycznie codziennie.

ekangi72
Posty: 9
Rejestracja: 11 lis 2008, 22:25
Lokalizacja: polska

Post autor: ekangi72 » 11 sty 2010, 20:00

dziękuję za infirmację, nie wiedziałam że są transmitowane programy ze Świątyni Warszawskiej. Na pewno skorzystam z tej możliwości. :)

ODPOWIEDZ