nowy image strony

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Awatar użytkownika
Tulasi
Posty: 50
Rejestracja: 23 lis 2006, 16:19

nowy image strony

Post autor: Tulasi » 03 lis 2009, 13:13

mnie się podoba :) git pomysł Arku.
Możesz przyprowadzić nad rzekę konia, ale nie zmusisz go, żeby się z niej napił.

Awatar użytkownika
Yogi Krishnaram
Posty: 223
Rejestracja: 16 cze 2007, 21:39
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Yogi Krishnaram » 03 lis 2009, 14:39

Bardziej w stylu radźasthańskim :) (zdaje się). Też mi się podoba.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 lis 2009, 16:12

Wymyśliłem wiele wersji, myślałem aby zmieniać co jakiś czas dla urozmaicenia. Od poczatku tworzenia strony miałem pomysł aby na różne okazje dawać inne logotypy. Miałem ostatnio trochę natchnienia i zrobiłem trochę wersji, ze 30-40 w bardzo odmiennych natrojach. Zastanawiałem się czy czasem nie dać na forum z zapytaniem, ale może ciekawiej będzie jak będę zmieniał co kilka dni. Zrobiłem logo z Panem Nityanandą okazji Pojawienia Pana Nityanandy, z Panem Czeitanyą z okazji Gaura purnimy, itd. To logo, w stylu historycznym bardzo mi się podoba, ale zrobiłem też takie w stylu kosmicznym :), w stylu XXI wieku :) Nie wszystkie będa do końca pasować do czerwonych pasków reszty strony, ale testując, wybiorę te , które najbardziej się komponują.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ