Radio

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Radio

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 kwie 2009, 10:53

20 maja mija okres rozliczeniowy za radio i ponieważ całą muzykę ponad 20GB przekazałem na kanał Radio ze świątyni Warszawskiej conajmniej jeden kanał jest już niepotrzenby. Ale ponieważ radio się już osłuchało, bo nie widzę nigdy więcej niż 5 osób słuchających to pomyślałem czy kanał dodatkowy jest potrzebny poza muzyką? Bo może te zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na informatyków albo na ośrodek w Krakowie, farmę w Szantipur itp. Nad tym jeszcze się zastanawiam.
W związku z tym jeżeli ktoś chce ściągnąć zawartość muzyki, która tam jest mogę podać indywidualnie hasło do serwera.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2009, 19:11 przez Vaisnava-Krpa, łącznie zmieniany 1 raz.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Pearl
Posty: 34
Rejestracja: 24 wrz 2007, 18:36
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Pearl » 24 kwie 2009, 16:16

O kurcze ... Czego będę słuchała? Fatalna wiadomość :(

Awatar użytkownika
Siva
Posty: 71
Rejestracja: 20 gru 2006, 16:57
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Siva » 14 maja 2009, 22:39

hmmm....a ja myślałam że wrócą te audycje ze Światyni jak wesoło Bhaktowie prowadzili,Ramesvarka aucyjcje i te dla dzieci.....szkoda...
Sri Krsna Caitanya Prabhu Nityananda!

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 14 maja 2009, 23:13

Audycje mogą być jak będzie zainteresowanie wystarczająco duże. Wykłady ze światyni będą a przynajmniej powinny być, to już nie ode mnie zależy. Muzyka też. Przekazałem 80 Gb muzyki. Narazie zniknąl nam kanał z paska bo mieliśmy włamanie i posypało się, ale pomału naprawiamy i będzie niedługo.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
John
Posty: 511
Rejestracja: 16 maja 2008, 14:09
Lokalizacja: Opolskie

Post autor: John » 15 maja 2009, 17:15

Ostatnio włączam się w środę a tam cisza w eterze dopiero później skojarzyłem, że kanału brak póki co
Hare Krsna Hare Krsna Krsna Krsna Hare Hare Hare Rama Hare Rama
Rama Rama Hare Hare

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 18 maja 2009, 10:37

Rezygnuję ze wszystkich kanałów, bo Paravara Prabhu zaoferował że założy te kanały na swoim srewerze i nieodpłatnie będzie je utrzymywał! Ponieważ są ostatnie 2 dni to moze być jakaś przerwa zanim tamte zostaną uruchomione ale będą :D Tu natomiast zaoszczędzę 70 czy 75 zł miesięcznie w ten sposób.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 11 cze 2009, 17:15

Chciałem poinformować, że kanaly radiowe nie działają, zrezygnowalem ze wszystkich a to dlatego, że Paravara Prabhu zaproponował darmowe ich utrzymanie na swoich serwerach! TAK WIĘC RADIO BĘDZIE I TO WSZYSTKIE 3 KANAŁY DALEJ! Już przekopiowałem pliki tam, jeszcze trochę dogram i potem poczekam na kody do wstawienia na stronie i będzie dalej wszystko działać ale bez obciążeń finansowych dla mnie.

Po ogłoszeniu tej rezygnacji zobaczyłem, że jednak ludzie słuchają radio i im zależy i to jest bardzo miłe.

Ostatnio mamy za to problemy, bo ciągle nam się ktoś włamuje i dlatego w paskach bocznych coś znika albo się psuje. Zabezpieczylismy się na tyle, ze tym razem nie włamali się tak aby wstawić swoje paski z linkami do swoich stron.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 sty 2010, 18:41

Dziś pod tym linkiem ok. 19.30 i jutro ok. 8.00 i tak do niedzieli będą nadawane bezpośrednie transmisje wykładów Trivikrama Maharadża:

http://81.219.54.211:8008/listen.pls

Wystarczy kliknąc link i powinien otworzyć się Winamp, poprzez który będzie slychać, lub można wpisać ten adres samemu, jeśli nie zrobi się to automatycznie. Można też wpisać w miejsce (adres url) w Windows media player.
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

ODPOWIEDZ