Ludzie listy piszą

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Ludzie listy piszą

Post autor: Vaisnava-Krpa » 03 gru 2008, 12:15

Postanowiłem, że czasami co bardziej inspirujące listy mogę zamieszczać.
Oto jeden z nich:

Kilkanaście lat temu w Krokowej na Kaszubach gościła kilka dni grupa Hare Kryszna. Był to piękny czas wakacji, a oni mieszkańcom zorganizowaliście piękny festiwal. Wspólnie bawilismy się i ucztowaliśmy. Były nawet zaślubiny kilku par. Oczywiście mieszkańcy Krokowej brali w tym udział. Ówczesny ks.proboszcz zaprosił Was do naszego kościoła. Były to niewątpliwie niezapomniane chwile, ktore wspominamy do dzisiaj. Pozdrawiam serdecznie.

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

yogamaya

Post autor: yogamaya » 03 gru 2008, 12:21

Zajefajny avatarek masz :D :D :D

Harry
Posty: 95
Rejestracja: 30 sty 2008, 01:12

Post autor: Harry » 03 gru 2008, 12:47

yogamaya pisze:Zajefajny avatarek masz :D :D :D
co prawda, to prawda :lol:



Kod: Zaznacz cały

हरेर्नाम हरेर्नाम हरेर्नामैव  केवलम्

कलौ नास्त्येव नास्त्येव गतिरन्यथा 
[/size]
Ostatnio zmieniony 15 gru 2008, 23:53 przez Harry, łącznie zmieniany 6 razy.

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 03 gru 2008, 12:56

Gdyby nie czadar, można by pomyśleć, że Arkadiusz to święty turecki. :D :)

Awatar użytkownika
Trisama
Posty: 254
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:31

Re: Ludzie listy piszą

Post autor: Trisama » 03 gru 2008, 13:25

Arkadiusz pisze:Postanowiłem, że czasami co bardziej inspirujące listy mogę zamieszczać.
Oto jeden z nich:

Kilkanaście lat temu w Krokowej na Kaszubach gościła kilka dni grupa Hare Kryszna. Był to piękny czas wakacji, a oni mieszkańcom zorganizowaliście piękny festiwal. Wspólnie bawilismy się i ucztowaliśmy. Były nawet zaślubiny kilku par. Oczywiście mieszkańcy Krokowej brali w tym udział. Ówczesny ks.proboszcz zaprosił Was do naszego kościoła. Były to niewątpliwie niezapomniane chwile, ktore wspominamy do dzisiaj. Pozdrawiam serdecznie.

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Pamiętam ten program... Organizowaliśmy tam wielki festiwal Janmasthami i Śrila Prabhupada z ogromną areną ofiarną, wszyscy ludzie pomagali nam w przygotowywaniach, dawali dotacje, zapraszali do odwiedzania ich w domach... Pozdrów proszę ode mnie autora listu...

Awatar użytkownika
drzewo
Posty: 407
Rejestracja: 17 wrz 2007, 10:08

Re: Ludzie listy piszą

Post autor: drzewo » 04 gru 2008, 21:29

Vaśisztha das pisze:Gdyby nie czadar, można by pomyśleć, że Arkadiusz to święty turecki. :D :)
Raczej, wygada jak Ojciec Kryszny.Nanda mahadz.

Trisama pisze:
Arkadiusz pisze:Postanowiłem, że czasami co bardziej inspirujące listy mogę zamieszczać.
Oto jeden z nich:

Kilkanaście lat temu w Krokowej na Kaszubach gościła kilka dni grupa Hare Kryszna. Był to piękny czas wakacji, a oni mieszkańcom zorganizowaliście piękny festiwal. Wspólnie bawilismy się i ucztowaliśmy. Były nawet zaślubiny kilku par. Oczywiście mieszkańcy Krokowej brali w tym udział. Ówczesny ks.proboszcz zaprosił Was do naszego kościoła. Były to niewątpliwie niezapomniane chwile, ktore wspominamy do dzisiaj. Pozdrawiam serdecznie.

(imię i nazwisko do wiadomości redakcji)
Pamiętam ten program... Organizowaliśmy tam wielki festiwal Janmasthami i Śrila Prabhupada z ogromną areną ofiarną, wszyscy ludzie pomagali nam w przygotowywaniach, dawali dotacje, zapraszali do odwiedzania ich w domach... Pozdrów proszę ode mnie autora listu...
Poprzez takie listy i te wspomninia widac ze ta strona jest potrzebna i fajnei ze inspiruje ludzi "obcych" do kontaktu z bhatami. Mozna by nawet zlozyc oficjane podzikowania Arkadiuszowi za pragninie nauczania.

Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 04 gru 2008, 21:43

Tak od kilku dni dostaję jakieś podziękowania albo miłe listy. Chyba dobry okres astrologiczny jakiś:)
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Post autor: Purnaprajna » 05 gru 2008, 05:09

Arkadiusz pisze:Tak od kilku dni dostaję jakieś podziękowania albo miłe listy. Chyba dobry okres astrologiczny jakiś:)
A może to z powodu Twojej nowej atrakcyjnej czapki. :) Osobiście, jako przyczynę stawiam Twoje ogromne oddanie i dedykację misji Śrila Prabhupada.

No, i oczywiście ta czapka... ;)
Ostatnio zmieniony 05 gru 2008, 05:18 przez Purnaprajna, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Purnaprajna
Posty: 2267
Rejestracja: 23 lis 2006, 14:23
Lokalizacja: Helsinki/Warszawa
Kontakt:

Re: Ludzie listy piszą

Post autor: Purnaprajna » 05 gru 2008, 05:14

Trisama pisze:Pamiętam ten program... Organizowaliśmy tam wielki festiwal Janmasthami i Śrila Prabhupada z ogromną areną ofiarną
Jest to jedyny festiwal na którym byłem. Pamiętam, że Bhakti Vidya Purna maharadża powiedział, że ta kunda ofiarna miała być ponoć największa na świecie; większa nawet od Mayapurskiej. Powód był jednak prozaiczny, bo winne temu były polskie cegły, które były większe w rozmiarach od tych zagranicznych. Dlatego przy takiej samej ilości cegieł, polska arena ofiarna zawsze była o pół cegły dłuższa. Polak potrafi! :)

Waldemar
Posty: 743
Rejestracja: 31 paź 2008, 19:03

Post autor: Waldemar » 05 gru 2008, 11:48

Purnapraja, to nie czapka, to coś ala indyjski turban. :)

ODPOWIEDZ