Ludzie listy piszą

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
Vaisnava-Krpa
Posty: 4935
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Ludzie listy piszą

Post autor: Vaisnava-Krpa » 30 paź 2010, 11:58

Dwa listy:

"Ńie staraj się udowodnić światu jakim to nie jesteś intelektualistą i moralizatorem, bo to tylko fikcja spowodowana niedorozwojem(miałem radość czytać dyskusje, które sobie ucinasz.RADA: naucz się gramatyki i stylistyki języka polskiego. pisanie slangiem jest śmieszne i jest to język nastolatków:) Żyjesz w marzeniach lub chciałbyś być kimś kim nie jesteś a możliwość wypowiedzi daje ci rodzaj samozadowolenia zakompleksiony szary człowieczku ,wpadłeś w własną pułapkę bezmyślnego przyjmowania informacji oprawionych komentarzem i sam nie potrafisz odróżnić co jest faktem a co tylko spreparowaną propagandą ;D faktem jest też to że nie jesteś szczęśliwy.A raczej zgorzkniały, smutny i posępny...
Wolni od zawiści, dumy, złości, hipokryzji, nieuprzejmości, oszukiwania i wszelkich innych wad, pozbawieni fałszywego ego, wielbiciele tacy maja pokój w sercu i widzą wszystkich i wszystko w jednakowy sposób. Nie postrzegają oni całego wszechświata jako oddzielnego od doskonałej, kompletnej, nieograniczonej, wszechwiedzącej, pełnej szczęścia i wszechprzenikającej Duszy Najwyższej, Pana Vasudevy, a dzięki oczyszczonej, przenikliwej inteligencji wiedzą, że żadna z rzeczy pożądanych na tym świecie nie jest wyższa od czystej służby oddania, a żadna katastrofa nie jest większa od zapomnienia o Krysznie."

Drugi list:

hare krsna od kilku lat znam ruch krsny i z czasem coraz bardziej staje mi sie drozszy mantruje troche;;pisz poniewaz mam pewien problem i za bardzo nie wiem jak sobie z nim poradzic od jakiegos czasu przeszkadzaja mi ;fantomy;lub inne istoty czuje ze sa kolo mnie lub chca wziasc moje miejsce w ciele lub poprostu manipolowac by zadowolic siebie czasem staje sie to uciazliwe dla mnie jak mantruje duzo to odchodza albo przynajmnie zostawiaja mnie na jakis czas zaczyna meczyc mnie ta sytuacja i to nie jest tak jak z chorym zebem ze pojde do dendysty wiem ze krsna i mantra sa silniejsze ale czasem brak mi wiary mieszkam tez daleko od swiatyni takze probuje zrozumiec cala ta sytuacje i czasem mysle sobie ;rake krsna mare ke mare krsna rakr ke tak wiec mysle ze krsna mimo zgadza sie na to klade srimad bhagavatham 7 kanto gdzie jest prahlad maharaj z nrisimhadev i tak sa takze nie wiem co robic tylko mantrowac czy moze trzeba przeprowadzic jakas jagnie albo sie skonsultowac z astrologiem moze jestes w stanie mi cos poradzic co zrobic w takiej sytuacji ? pozdrawiam i skladam polkony hare krsna
Oszust zajmuje miejsce nauczyciela. Z tego powodu cały świat jest zdegradowany. Możesz oszukiwać innych mówiąc: "Jestem przebrany za wielbiciela", ale jaki jest twój charakter, twoja prawdziwa wartość? To powinno być ocenione. - Śrila Prabhupada

govinda29
Posty: 35
Rejestracja: 01 sie 2010, 16:47
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ludzie listy piszą

Post autor: govinda29 » 28 cze 2011, 06:22

Czasami granica między doznaniami religijnymi a chorobą jest płynna,jedno z drugim się miesza..Swojego czasu widziałam wielu chorych na schizofrenię, którzy mieli religijne odloty i nieproszonych gości w głowie i wokół siebie.Ciężka sprawa..
"Wszystko jest Bogiem, Najwyższą Osobą, w różnych energiach"

ODPOWIEDZ