Kształt i wygląd

Sprawy związane z rozwojem i utrzymaniem portalu
yogamaya

Kształt i wygląd

Post autor: yogamaya » 23 lis 2006, 20:06

Yogamaya pisze:Jak Wam się podoba nowy kształt i wygl?d ?
Wesoły_człowiek pisze:super... dzieki Maya :D
Purnaprajna pisze:
Powiem szczerze, że czuję się bardzo zaskoczony, ale przede wszystkim szczę?liwy, widz?c jak szybko Wasze słowa przeistoczyły się w czyny. smiley Wspaniała strona, aż serce ro?nie! Gratulacje dla wszystkich stoj?cych za tym projektem oraz szczere życzenia dalszych sukcesów! Dziękujemy za Wasz wielki wysiłek! :D
Coola-pavana pisze:Super! Dobra robota, bhaktowie!
a tak na marginesie...

czy jest tu mozliwosc sprawdzania wszystkich nowych postow od ostatniego zalogowania? to jest bardzo przydatna funkcja
Trisama pisze:Bardzo ładnie to wygl?da. Zapowiada się całkiem dobre miejsce dla wielbicieli lubi?cych tematy "krysznowe"....
...tutaj przeczytałem sobie opis Gothie:
Wy?niłem sobie ten ?wiat tak długo my?l?c o nim
Zupełnie po nic tak dla siebie by się bronić
Przed nienawi?ci?, zazdro?ci? , głupot? tych którzy
Rz?dz? ziemi? i chc? tylko j? zburzyć...
Gothie pisze:noo widac ze znacie sie na rzeczy forum jest fajne tylko teraz trzeba je zapełnic :D
:arrow: ...powitania Wielkiego Żartownisia [Purnaprajna] :arrow:
Filipo108 pisze:Gratuluję postępów. Stronka wygl?da conajmniej fajnie. Miejmy nadzieję, że wszystko będzie OK
bhn Magdalena pisze: :shock: dech zapiera, pace sie tocza
i sie tocza z wielkiej gorki
Arkadiusz pisze:Powoli będziemy też zamieszczać tre?ć nie tylko forum, ale o tym będziemy informować na bież?co. Mamy trochę pomysłów, powoli będ? się one realizowały. Strona miała być tajemnic? aż do momentu, kiedy wszystko byłoby jako tako gotowe, ale widzę, że informacja wymknęła się z pod kontroli. Miło widzieć was tu wszystkich, zwłaszcza, że vrinda.net nie działa.
filipmode pisze:Witam serdecznie i gratuluje wspaniałej stronki :D
Serce ro?nie jak widze że wszystko idzie w dobrym kierunku
Haribol
Mad pisze:Super! Gratulacje i powodzenia.
Jesli chodzi o to: zobacz posty od ostatniej wizyty, to nic sie nie da zrobic? Moze teraz, zanim jeszcze sie rozkrecilo, nie byloby z tym wielkiego problemu?
... 8) ... pisze:...co? o puszczaniu jakiej? Farby... póĽniej oskarżył w podtek?cie Natrala ;)
Purnaprajna pisze:Naturalbiciak, a czy w ogóle jest szansa na przycisk "Zobacz posty od ostatniej wizyty"? Czy jest to w ogóle wykonalne?

PS. Przepraszam wszystkich tych, którzy przesłali do mnie privy za brak odpowiedzi, ale w tej chwili, strona w ogóle się nie ładuje się, tak więc nie mogę ich nawet przeczytać.
Natral pisze: .. że będzie
civilmonk pisze:Niezmiernie milo mi Was znow widziec
Purnaprajna pisze:Ech, Ci spekulanci umysłowi.... :D Witaj drogi CivilMonk!
Purnaprajna pisze:Problem w tym, że jest 17 for. Niech w każdym kto? co? codziennie napisze i już masz ładnych kilkadziesi?t kliknięć, nie wspominaj?c już nawet faktu, że zajmie to sporo czasu. Skrypt z JEDNYM kliknięciem rozwi?że sprawę, ponimajesz ?
Ja pisze:Skrypty mam. Kwestia przetestowania dla dobra ogólnego jeszcze otwarta.
...No i tak sobie testowałem, ale tego co chciał Purna nie było, tak więc .... ale to w następnym odcinku :roll:

balarama11
Posty: 337
Rejestracja: 23 lis 2006, 21:23

Post autor: balarama11 » 23 lis 2006, 21:26

bardzo fajna stronka , szczególnie to radio-przed chwila słuchałem jakiej? rosyjskiej piosenki -bardzo , bardzo

Vaisnava-Krpa
Posty: 4936
Rejestracja: 23 lis 2006, 17:43
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Vaisnava-Krpa » 23 lis 2006, 23:26

?wieżej muzyki z Rosji raczej u nas nie zabraknie :) Mam tam kontakty, poza tym robi? tam genialn? muzykę, bo to w końcu nasza słowiańska rodzina :)

ODPOWIEDZ