Forum Tematyczne

 • Forum
  Tematy
  Posty
  Ostatni post
 • Zdrowie
  Ayur Weda, medycyna, yoga, naturalne metody leczenia. "Naukowcy mogli zrobić postęp w medycynie, ale czy jest jakieś lekarstwo, które pozwoli nam stwierdzić: "Już nie ma więcej chorób?" Czy jest takie lekarstwo? Nie. Na czym więc polega postęp naukowców? Właściwie ilość chorób jedynie wzrasta. Pojawia się tak wiele nowych." - Śrila Prabhupad - Prawda i Piękno rozdz. 29
  109 Tematy
  1042 Posty
  Ostatni post Re: UWAGA - GMO!
  autor: Waldemar Wyświetl najnowszy post
  17 wrz 2017, 04:41
 • Astrologia - Jyotish
  Astrologia wedyjska - horoskopy. " Astrologiczne kalkulacje wpływów gwiezdnych na żywe istoty nie są bynajmniej przypuszczeniami, ale są rzeczywiste, jak potwierdza to Śrimad-Bhagavatam. Każda żywa istota jest kontrolowana przez prawa natury w każdej minucie, dokładnie tak jak obywatel jest kontrolowany przez wpływ państwa." - 01.12.12 Zn.
  77 Tematy
  499 Posty
  Ostatni post Re: Jyotish - Nauka Swiatła
  autor: Oskar Nrsimha das Wyświetl najnowszy post
  21 lis 2017, 20:39
 • Kuchnia Kryszny
  Przepisy, porady kulinarne. "Błędem byłoby jednak sądzić, że wystarczy zostać wegetarianinem, by żyć w zgodzie z prawami natury. Rośliny to także żywe stworzenia. Nie wystarcza też świadomość, że zgodnie z prawem natury jedna żywa istota służy za pokarm innej. Dla człowieka sprawą zasadniczą jest poznanie Najwyższego Pana. Sam ścisły wegetarianizm nie jest jeszcze powodem do dumy. Człowiek musi poświęcić wszystko służbie dla Pana i spożywać tylko resztki pożywienia Mu ofiarowanego. W ten sposób właściwie wywiąże się ze swych obowiązków." - – Sri Isopanisad tekst 1 zn.
  68 Tematy
  466 Posty
  Ostatni post Re: Ekadasiowo
  autor: guarana Wyświetl najnowszy post
  24 mar 2017, 08:50
 • Przyszłość, przeszłość, teraźniejszość
  Przepowiednie i przewidywania, archeologia, dziwna rzeczywistość
  58 Tematy
  1575 Posty
  Ostatni post Re: Bieżące komentarze
  autor: Aniruddha das Wyświetl najnowszy post
  10 gru 2017, 10:51